Nota prawna

Wydawca UCLP Services Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje zamieszczone na stronie internetowej Unfair Competition & Compliance Law Portal.

Celem Unfair Competition & Compliance Law Portal jest upowszechnianie zagadnień związanych z prawem zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz z szeroko pojętą problematyką polityki compliance w przedsiębiorstwach z różnych branż, jak również kształtowanie świadomości prawnej uczestników obrotu gospodarczego w odniesieniu do wskazanych dziedzin.

Wszelkie informacje, umieszczone na Unfair Competition & Compliance Law Portal mają charakter informacyjny oraz nie stanowią pomocy prawnej, ani zobowiązania do świadczenia jakichkolwiek usług doradztwa prawnego.

Strony internetowe: www.uclp.com.pl www.uclp.eu www.uclp.de chronione są obowiązującymi przepisami prawa. Wykorzystywanie umieszczonych na stronach internetowych: www.uclp.com.pl www.uclp.eu www.uclp.de tekstów, jak również ich fragmentów oraz zdjęć bez zgody Kancelarii Współpracujących jest zabronione.

Oznaczenie Unfair Competition & Compliance Law Portal oraz używane na stronach oznaczenia Kancelarii Współpracujących są znakami chronionymi przepisami prawa.

Unfair Competition & Compliance Law Portal może być w celach informacyjnych połączona z innymi stronami internetowymi. Nie oznacza to, aby Wydawca zajmował stanowisko co do zawartości takich stron lub ponosiły za nią odpowiedzialność ani też aby podmioty zarządzające takimi stronami zajmowały stanowisko lub ponosiły odpowiedzialność co do zawartości niniejszej strony.

Informacje zawarte na stronach Unfair Competition & Compliance Law Portal mogą być aktualizowane z pewnym opóźnieniem.